אשר אינסטלציה ושיפוצים מבצע עבודות אינסטלציה ושיפוצים ברמה אחרת מוכרים לך שקט !

ביצוע עבודות אינסטלציה סניטרית לבניינים ווילות ולתמ"א 38,התקנת אינסטלציה לבתים חדשים וישנים,החלפת מערכות מים וביוב לבתים ישנים.
ביצוע עבודות שיפוצים ברמת גימור גבוהה ביותר,קבלן שיפוצים מומלץ במרכז ובשפלה,מוכרים לך שקט !

אשר בן חיים קבלן אינסטלציה,אינסטלטור, וקבלן שיפוצים משנת 1972 מבצע כל עבודות המים והביוב,אינסטלציה סניטרית לבניינים ווילות ולתמ”א 38,ביצוע כל עבודות המים והביוב מא’-ת’ באיכות ובאמינות,0 תקלות ב100% איכות ושירות,אינסטלציה ללא פשרות מעל 45 שנות ניסיון וותק הנותנים ללקוח שקט לא רק באיכות העבודה,אלא גם בשירות, אצלנו כל לקוח חשוב ולכן תמיד נעדיף אותו על כל חברה העומדת מאחורינו במסגרת ההסמכות שלנו,שכך מאפשרות לנו לתת אחריות על העבודות שלנו.ביצוע כל עבודות האינסטלציה ברמה אחרת,אינסטלציה זה הדבר החשוב בביתך בכל הקשור לאיכות החיים ונזקים,אם מערכות האינסטלציה בביתך אינן תקינות תמצא את עצמך מטפל בבעיות בעלויות גבוההות של כסף זמן ועוגמת נפש,אצלנו עבודות האינסטלציה מפוקחות בכל שלב ושלב,ונותן את החומרים האיכותיים ביותר ובקרת איכות בסטנדרט מושלם.
ביצוע אינסטלציה סניטרית לבניינים ווילות ולתמ”א 38,החלפות קווים ראשים לבניינים ובתים פרטיים,החלפת אינסטלציה לדירות וועדי בתים,התקנת מערכת סולארית חדשה והחלפת מערכות סולאריות,אינסטלציה לבתים ישנים,איתור נזילות ותיקון נזילות,שירותי ביובית ברמה הגבוהה ביותר,צילום טרמי לגילו נזילות,ומצלמות צנרת לאיתור נזקי ביוב.
כל עבודות המים והביוב תחת קורת גג אחת ובאיכות מעל כולם . כל שלב בעבודות האינסטלציה נתון לביקורת, כך שגם אם ישנה טעות אנוש אנו בודקים עצמנו בשביל לא ליצור אי נעימויות.
האינסטלציה אצלנו היא מעל הכל רמת דיוק ואיכות אצלנו תמצא שקט ולא רק עבודה.
כשזה מגיע לבית שלך אל תתפשר אינסטלציה ברמה אחרת,אמינות איכות והגינות אשר אינסטלציה מוכר לכם שקט !
שירות תיקונים מהיר ואדיב כולל שימוש בטכונולוגיה מתקדמת והניסיון האישי שלנו,איתור נזילות ותיקון ע"י ציוד מתקדם,פתיחת סתימות וגילו התקלה ע"י מצלמת צנרת, הפעלת ביובית והוצאת שורשים.
מתן חוות דעת על נזקי המים לחברות הביטוח.
מתן עזרה ראשונה 24/6 לשלל לקוחותינו מחירים הוגנים,העיקר לחלץ אות, מן הצרה !

במסגרת עבודות השיפוצים שלנו האינסטלציה היא המומחיות שלנו,בתחילת הדרך אשר בן חיים היה אינסטלטור וכעת הוא גם מטפל בשיפוצים,לכן כשאנחנו מומחים לאינסטלציה אנו יודעים שלא רק רמת הגימור הסופית קובעת אלא גם מה שנמצא תחת הריצוף ובתוך הקירות, גם הוא ברמת גימור מושלמת !