אשר אינסטלציה עבודות אינסטלציה,קבלן אינסטלציה ואינסטלטור במרכז ובשפלה מוכרים לך שקט !

אינסטלציה במרכז ובשפלה אינסטלטור
אינסטלציה במרכז ובשפלה אינסטלטור

 

אשר בן חיים קבלן אינסטלציה מבצע עבודות אינסטלציה ברמה אחרת עבודות אינסטלציה קבלניות אינסטלציה סניטרית לבניינים ווילות ולתמ"א 38 החלפות קווי מים ראשיים והחלפות ביוב ושוחות, שירותי אינסטלטור תיקונים, איתור נזילות ותיקון ע"י ציוד מתקדם,פתיחת סתימות ושירותי ביובית, שיפוץ חדרי אמבטיה. אינסטלציה מתקדמת ברמה אחרת !

חברת אשר אינסטלציה מספקת לכם איכות, אמינות וניסיון.
עבודות אינסטלציה קבלניות ופרטיות,אינסטלציה סניטרית חדשה לבניינים ווילות ולתמ"א 38.
החלפות אינסטלציה לבניינים ובתים פרטיים קיימים:
1)החלפות קווי מים-קו מים ראשי,צנרת ראשית לבניין ובית פרטי,קווי מים להסקה,קו כיבוי אש מערכות כיבוי אש "ספרינקלרים" ומערכות סולאריות
שימוש בחומרים הטובים ביותר:
1)צנרת S.P "סופר פייפ" צינור בעל שלוש שכבות שבאמצע אלומיניום לחיזוק הצינור, מיושם באמצעות מחברי "לחיצה".
2) צנרת PEX "פקס" צינור בשיטת "הצלבה", צינור שליף על מנת לחסוך בשבירות מיותרות, מיושם באמצעות מחברי "עינית" אך אצלנו הוא מיושם ע"י מחברי "לחיצה פקס ליין" יישום שיטת העבודה בצינור זה הטובה ביותר !
3)צנרת PP-R  "פולירול" צינור פלסטיק לקווי מים קרים וחמים ,(אספקת מים לדירות לא כיבוי אש)ראשיים לבניינים ובתים פרטיים צינור, בשיטת "הלחמה" הצינור המתקדם ביותר.
4)צנרת Electrofusion "אלקטרופיוז'ן" צינור בשיטת ריתוכים, מתאים לתשתיות חיצוניות, קווי מים ראשיים חיצוניים לבניינים,ותשתיות עירוניות.
5)צנרת PLASSON "פלאסון" צנרת תקנית ואיכותית לשימוש עיקרי,בתוך הקרקע הזנה לבתים פרטיים, ולמחלקי מים, מיושם אצלנו באמצעות "שרוול" המגן על הצינור מפני אבנים וחפצים אשר עלולים להזיק לו,וגם נותן אפשרות לשליפה,רק כשהוא מיושם נכון יש אפשרות "לשליפה" לכן אצלנו מקפידים על כך, אצלנו לא השליפה לא קיימת מכיוון שאנחנו עומדים על 0 תקלות בצנרת זו,אבל במקרה הצורך הצינור יישלף כי אנחנו מקצועיים.
6) צנרת מתכת "סקדיול 40" תקנית לשימוש גלוי,מערכות כיבוי אש ו"ספרינקלרים", שימוש במחברי "קווי-אפ" בשיטת חבק,המחברים האיכותיים ביותר והעמידים ביותר.
2)החלפות קווי ביוב ושוחות- החלפות מערכות ביוב לבניינים קיימים ובתים פרטיים-שימוש בחומרים התיקניים והאיכותיים ביותר
שימוש בחומרים הטובים ביותר:
1)שוחות ביוב תקניות של חברת "חופית" והתקנתן באופן תקני אשר יעבור את כל הביקורות הנדרשות,ביקורת עירייה וביקורת חיצוניות כגון
2) צנרת GEBERIT "גיבריט" לשימוש פנימי וחיצוני, צנרת השפכים והניקוז המתקדמת והטובה ביותר, מיושמת באמצעות ריתוך והלחמות. עמידה בלחצים גבוההים ומספקת שקט לשנים ארוכות.
3) צנרת PP 
4) צנרת PVC
5) צנרת הדבקה, מים וביוב

אשר בן חיים קבלן אינסטלציה במרכז ובשפלה מבצע עבודות אינסטלציה סניטרית לבניינים ווילות ולתמ"א 38 כבר מעל ל 40 שנה, אינסטלציה איכותית ומתקדמת אצלנו זה עובד 0 תקלות ב100% שירות והגינות.
אינסטלציה סניטרית מא'-ת' ברמה אחת !
ביצוע קווי מים ראשיים,קווי ביוב ושוחות,צנרת בתוך הבית SP PEX פולירול וכל מוצרי האינסטלציה הטובים והאיכותיים ביותר.
לאנשים המחפשים שקט ואיכות ללא פשרות בתחום האינסטלציה, אינסטלציה תעשייתית ובייתית הכל אצלנו,פתרון לכל בעיות האינסטלציה.
מומחה לעבודות אינסטלציה מיוחדות ומורכבות,פתרונות מקצועיים וטכנולוגיים לכל בעיות המים והביוב.
קבלן אינסטלציה משנת 1972 איכות הגינות ומקצועיות, יחד עם מכשור מתקדם המספק לכלל לקוחותינו שקט ומקצועיות ללא פשרות.
התקנת אינסטלציה חדשה לבניינים ווילות ולמוסדות זו המומחיות של אשר,ביצוע עבודות אינסטלציה  לקבלנים ולפרטיים.
מערכות סולאריות,צנרת פולירול, צנרת QUICK UP, אס-פי ופקס, התקנת ספרינקלרים ומערכות לכיבוי אש, מפריד שומנים למוסכים ומפריד שומנים תעשייתי,הכל אצלנו עם תעודות ואחריות.
כי כשאתם מחפשים קבלן אינסטלציה אל תחפשו רק את ההסמכה הראשית שלו, חפשו גם את ההסמכות והשתלמויות שיש לו כי ההסמכה היא הערבות שלכם לאחריות מן החברה ומספקי המוצר.
אשר אינסטלציה במרכז ובשפלה, אינסטלטור בתל אביב, ביצוע כל עבודות המים והביוב, צנרת בייתית ותעשייתית, מערכות שפכים לבתים פרטיים(דלוחין) ומערכות שפכים לתעשייה, מערכות לכיבוי אש, משאבות טבולות ומשאבות מים,חדרי מים לבניינים.
הגברת לחץ מים והחלפת צנרת בייתית.
הכל אצלנו תחת קורת גג אחת, אינסטלציה ברמה אחרת,אשר אינסטלציה מוכר לך שקט !