אשר אינסטלציה ושיפוצים, קבלן שיפוצים, ביצוע שיפוצים ברמה אחרת !

 

שיפוץ דירה שיפוץ חדר אמבטיה שיפוץ כללי
שיפוץ דירה שיפוץ חדר אמבטיה שיפוץ כללי


אשר בן חיים קבלן שיפוצים מומלץ משנת 1972 מבצע שיפוצים ברמה אחרת, שיפוץ בניין,שיפוץ חזית הבניין,שיפוץ דירה כללי,שיפוץ חדר אמבטיה, שיפוץ מקלחת,שיפוץ כללי הכל תחת קורת גג אחת מא'-ת' ברמה אחרת.

אשר בן חיים קבלן שיפוצים משנת 1972 החל לבצע עבודות שיפוצים באיכות גבוהה ביותר, באמצעות איכות האינסטלציה שאנו מספקים, כל בעל דעה יודע שרמת הגימור הסופית אינה קובעת, אלא מה שנמצא תחת הגימור.
האינסטלציה היא הדבר החשוב ביותר בעבודות השיפוץ ולכן כשאנחנו מספקים אינסטלציה איכותית אנו יודעים גם לספק את רמת הגימור הגבוהה ביותר כלפי חוץ.
עבודות שיפוץ כלליות, שיפוץ דירות, שיפוץ חדרי אמבטיה, שיפוץ בניניים, לפני השיפוץ נעשה סקירה לבדיקת תשתיות,אם צנרת מים או ניקוזים, לא משאירים צנרת כלשהיא תחת עבודות חדשות.
הצנרות יכולות להיפגע במהלך העבודה ואפילו בלאי שלהן, לכן אנו עושים בדיקות באמצעים מיוחדים ועל סמך הניסיון שלנו, כי כשאתם משפצים אתם לא רוצים להרוס את כל העבודה ולגרום לעצמכם עוגמת נפש והוצאה כספית נוספת.
שיפוצים איכותיים,ריצוף צבט וטייח,פרקטים וגבס כל זאת מבוצע ע"י אנשים שאנחנו עובדים איתם שנים, בעלי מוסר עבודה גבוהה ואיכות שאנחנו דורשים מהם.
עבודות האינסטלציה מבוצעות על ידינו תהיו בטוחים בשקט שלכם,שום דבר לא יהרוס את העבודה המושלמת שאנחנו מספקים, לשנים ארוכות.
אשר בן חיים קבלן  שיפוצים מומלץ באזור המרכז והשפלה, מספק לכם שקט !
לפני כניסה לדירה חדשה מבצע סקירה על מנת לדאוג שלא תהיו מופתעים מתקלות, חוות דעת איכותיות ותקפות לבתי משפט.
שיפוצים לבתים פרטיים וכן לוועדי בתים,עבודות גבס שיפוץ מטבח,שיפוץ כללי לדירה ולבניין.
עבודות טייח,ריצוף,פרקטים,גבס,אינסטלציה,חשמל,איטום,תקשורת ועוד
אשר שיפוצים קבלן שיפוצים הכל תחת קורת גג אחת,שיפוצים מא'-ת' ברמה אחרת, מוכרים לך שקט !
לאנשים המחפשים שיפוץ איכותי ומדהים !
אשר בן חיים אינסטלציה ושיפוצים ברמה אחרת תהיו בטוחים שאתם יכולים להנות משיפוץ איכותי ומדהים,וכך גם מן התשתיות.
אשר אינסטלציה ושיפוצים מוכרים לך שקט !